czajniki
Czajnik Argent LT 7006 S
- Kontrola temperatury: Nie
- Funkcje: Zdejmowana pokrywa
- Do kuchni: Elektrycznej
- Full specification
Status: Out of stock
108.21 zł / szt
133.10 zł gross
Czajnik Argent LT 7006 S
- Czajnik wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej
- Uchwyty czajnika wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego
- Czajnik posiada gwizdek do sygnalizacji wrzącej wody
- Czajnik wyposażony jest w pokrywę z tworzywa sztucznego ma łatwy dostęp do mycia i napełniania
| Weight | 880 kg |
|---|---|
| Dimensions | 220 x 210 x 220 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lamart |
|---|---|
| Kontrola temperatury | Nie |
| Funkcje | Zdejmowana pokrywa |
| Do kuchni | Elektrycznej |
| Wymiary | 225 x 225 x 205 mm |
| Pojemność | 3 |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Typ | Klasyczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | inox |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |