CS820de 21K0230
- Model:
CS820de
- Komunikacja bezprzewodowa: Opcjonalna
- Złącza: RJ-45
- Full specification
Wydajność typowa dla urządzeń produkcyjnych i profesjonalna jakość kolorów
Dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanej technologii przetwarzania obrazu kolorowa drukarka CS820de Lexmarka pozwala w każdym biurze osiągnąć wydajność i jakość wymagane w przedsiębiorstwach.
Moc czterech rdzeni
Czterordzeniowy procesor 1,33 GHz i standardowa pamięć 1 GB stanowią niezwykle wydajny kontroler druku w urządzeniach serii CS820.
Profesjonalne kolory
Profesjonalne funkcje dotyczące kolorów, takie jak niezwykła ostrość kolorów o jakości 4800 dpi, kalibracja PANTONE® i zastępczy kolor plamki, zapewniają precyzyjne odwzorowanie kolorów nawet w przypadku unikalnych elementów grafiki firmowej.
Elastyczność platformy eSF
Wyjątkowa platforma Embedded Solutions Framework (eSF) Lexmarka umożliwia programowanie drukarek zgodnie z potrzebami różnych klientów i branż. Kilka rozwiązań programowych jest od razu dostępnych, ale można też dodać kolejne.
Zaawansowana obsługa nośników
Możliwość zwiększenia standardowej pojemności podajników z 650 do 4500 stron, opcjonalny wewnętrzny finiszer zszywający oraz obsługa nośników o największym zakresie gramatury — od bibuły po gruby karton — przyczyniają się do podniesienia wydajności drukowania.
Ekran wielodotykowy
Jasny, kolorowy ekran dotykowy urządzeń serii CS820 o przekątnej 10,9 cm (4,3 cala) ma niezwykle gładką powierzchnię, którą można aktywować praktycznie dowolnym przedmiotem, na przykład długopisem, palcem lub paznokciem, i która nie wymaga stosowania nacisku ani bezpośredniego kontaktu ze skórą.
W trosce o środowisko
Oszczędzaj pieniądze, papier i energię dzięki efektywnemu zarządzaniu zasilaniem, funkcji ColorSaver służącej do automatycznego ograniczania zużycia tonera, domyślnej funkcji drukowania dwustronnego i obniżonemu wskaźnikowi emisji dwutlenku węgla na drukowaną stronę.
| Weight | 88000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 990 x 1010 x 1210 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lexmark |
|---|---|
| Model | CS820de |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Złącza | RJ-45 |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Język drukarki | PPDS |
| Waga | 62.3 |
| Pozostałe parametry | - Poziom hałasu w trybie spoczynkowym: 14 dBA |
| Maks. prędkość druku w czerni | 57 |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 57 |
| Zainstalowana pamięć | 1024 |
| Maksymalna pamięć | 3072 |
| Podajnik papieru | - Standardowa pojemność podajników: Maks. 650 arkuszy |
| Odbiornik papieru | - Standardowa pojemność odbiorników: Maks. 500 arkuszy |
| Informacje o gwarancji | 1-Year Onsite Service |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | - CS820, CX82x, CX860 Kaseta z tonerem czarnym o bardzo wysokiej wydajności Corporate (33 tys.) 72K2XKE |
| Opcje rozbudowy | Wewnętrzny bezprzewodowy MarkNet N8360 802.11b/g/n, NFC |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: Quad Core 1.33 GHz |
| Akcesoria w zestawie | - Kolorowa drukarka laserowa Lexmark CS820de |
| Wysokość | 539.9 |
| Szerokość | 558.8 |
| Głębokość | 522.4 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Format | A4 |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |