urządzenia CPE
CPE AC 5GHz 21dBi RBDiscG-5acD
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Zysk anteny: 21
- Standardy: 802.11n
- Full specification
Status: Out of stock
608.33 zł / szt
748.25 zł gross
DISC jest tanim, wysokim wzmocnieniem CPE 5 GHz. Poprawiliśmy konstrukcję anteny, dodaliśmy port Gigabit Ethernet i obsługę 802.11a/n/ac, aby osiągnąć jeszcze większą prędkość na dłuższych dystansach.
DISC Lite5 ac jest wyposażony w dwułańcuchową antenę 21 dBi, zintegrowaną łączność bezprzewodową 802.11a/n/ac, procesor 716 MHz, 256 MB pamięci RAM, 1x port Gigabit Ethernet i licencję RouterOS Level 3. W komplecie z zasilaczem, gigabitowym iniektorem PoE i pierścieniem montażowym. Urządzenie jest również kompatybilne z naszymi systemami montażowymi SXT, w tym z serią quickMOUNT pro.
RouterOS Level 3 pozwala na użycie DISC Lite5 ac jako CPE lub dla łączy Point-to-Point 5 GHz.
Technical Specifications
| Brand | Mikrotik |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Zysk anteny | 21 |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 1000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 300 x 300 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |