urządzenia CPE
CPE 5GHz 16dBi RBSXTsq5nD
- Porty we/wy: 1 x 10/100 Mbit/s
- Zysk anteny: 16
- Standardy: 802.11n
- Full specification
Status: Out of stock
127.94 zł / szt
157.37 zł gross
SXTsq Lite5 to kompaktowe i lekkie zewnętrzne urządzenie bezprzewodowe ze zintegrowaną anteną. Idealny do połączeń punkt-punkt o długości do 12 kilometrów lub jako jednostka CPE. Jest kompaktowy, odporny na warunki atmosferyczne i łatwy w montażu. SXTsq Lite5 zachowuje antenę 16dBi, taką jak SXT Lite5, nasz poprzedni model, jednak konstrukcja anteny została ulepszona, a fizyczny rozmiar znacznie zmniejszony - SXTsq jest dwa razy cieńszy (zobacz zdjęcia dla porównania).
Urządzenie można montować na poziomych i pionowych słupach i masztach, ale dla precyzyjnego ustawienia osobno dostępny jest QuickMount Pro, który umożliwia regulację pod każdym kątem (patrz zdjęcie i powiązany produkt).
| Weight | 300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 130 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | Mikrotik |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Zysk anteny | 16 |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Wymiary | 129 x 129 x 34 mm |
| Waga | 295 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |