słuchawki
Como Headset for PC and laptop
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: Out of stock
99.44 zł / szt
122.31 zł gross
Wysokiej jakości słuchawki nauszne z wbudowaną regulacją głośności i regulowanym mikrofonem
- Kompatybilne ze wszystkimi komputerami PC i laptopami
- Idealne do gier online, cieszenia się muzyką oraz korzystania z komunikatorów głosowych, takich jak Skype
- Komfortowy kształt z regulowanym pałąkiem i miękkimi nausznikami
- Czuły mikrofon zapewnia wyraźny dźwięk o wysokiej jakości
- Doskonała jakość dźwięku
- Wbudowany pilot do regulacji głośności
- Przewód o długości 1,8 metrów
| Weight | 462 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 190 x 225 cm |
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 108 |
| Waga | 265 |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 2.5 |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Unboxing | |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |