torby/etui/plecaki
Classic 15-16" CN31 Clamshell Case - Black
- Wymiary:
39 x 9 x 36 cm
- Waga: 0.65
- Rodzaj: Torba
- Full specification
Status: Out of stock
100.13 zł / szt
123.16 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Targus |
|---|---|
| Wymiary | 39 x 9 x 36 cm |
| Waga | 0.65 |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 696 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 370 x 410 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |