ciśnieniomierze
Ciśnieniomierz ORO-N2BASIC
- Pomiar pulsu: Tak
- Data i godzina pomiaru: Tak
- Rozpoznanie arytmii serca: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
86.69 zł / szt
93.63 zł gross
Ciśnieniomierz elektroniczny naramienny ORO-N2BASCI
- Metoda pomiaru: oscylometryczna
- Zakres pomiaru: ciśnienie: 0 ~ 299 mmHg, puls: 40 ~ 199 uderzeń / minutę
- Dokładność pomiaru: ciśnienie: 3 mmHg, puls: 5% Max.
- Funkcja rozpoznawania arytmii serca
- Duży wyświetlacz ciekłokrystaliczny 6 x 4 cm
- Pamięć: 90 pamięci dla 2 użytkowników
- Wymiary urządzenia: dł x szer x w: 118 x 110 x 52 mm (4,65 x 4,33 x 2,05 cala)
- Masa jednostkowa: 225 g 104,2 g mankiet
- Rozmiar mankietu: 220 ~ 400 mm (8,66 ~ 15,7 cala)
- Poziom naładowania baterii
- Średnia 3 ostatnich pomiarów
- Funkcja daty i godziny
- Zasilanie: cztery baterie alkaliczne AAA (1,5 V) lub z zasilacza sieciowego DC6V micro USB ( wymaga osobnego zakupu )
- Akcesoria: instrukcja obsługi, 4 baterie alkaliczne AAA, mankiet
- Wyprodukowany zgodnie z międzynarodowymi normami: ISO, MDD, CE
- Gwarancja: 24 miesiące
| Weight | 360 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 140 x 165 cm |
Technical Specifications
| Brand | ORO-MED |
|---|---|
| Pomiar pulsu | Tak |
| Data i godzina pomiaru | Tak |
| Rozpoznanie arytmii serca | Tak |
| Zakres pomiaru |
|
| Pamięć pomiarów | 90 |
| Mankiet | Rozmiar mankietu: 220 ~ 400 mm (8,66 ~ 15,7 cala) |
| Dokładność pomiaru (ciśnienie) | 3 |
| Dokładność pomiaru (puls) | 5 |
| Wymiary | 118 x 110 x 52 mm |
| Waga | 329.2 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Video | |
| Wyświetlacz | Duży wyświetlacz ciekłokrystaliczny 6 x 4 cm |
| Typ | Naramienny |
| Zasilanie | Akumulatorowo-sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |