ciśnieniomierze
Ciśnieniomierz naramienny BM45
- Pomiar pulsu: Tak
- Rozpoznanie arytmii serca: Tak
- Zakres pomiaru:
- Ciśnienie w mankiecie: 0-300 mmHg
- Ciśnienie skurczowe: 60-250 mmHg
- Ciśnienie rozkurczowe: 30-199 mmHg
- Tętno 40-180 uderzeń/min
- Full specification
Status: Out of stock
145.68 zł / szt
157.33 zł gross
Ciśnieniomierz naramienny BM 45
Wskaźnik ryzyka: z kolorową skalą do klasyfikacji wyników pomiaru
Łatwa obsługa za pomocą przycisków dotykowych
Rozpoznawanie arytmii: rozpoznaje zaburzenia rytmu serca i ostrzega przed możliwością ich wystąpienia
Podświetlany ciśnieniomierz naramienny z ergonomicznym wyświetlaczem XL
Przyciski dotykowe i podświetlany, biały wyświetlacz w rozmiarze XL zapewniają wyjątkowo wygodną obsługę ciśnieniomierza naramiennego firmy Beurer. Dzięki rozpoznawaniu arytmii urządzenie BM 45 wykrywa i ostrzega przed możliwymi zaburzeniami rytmu serca.
- Wskaźnik ryzyka: z kolorową skalą do klasyfikacji wyników pomiaru
- Łatwa obsługa za pomocą przycisków dotykowych
- Rozpoznawanie arytmii: rozpoznaje zaburzenia rytmu serca i ostrzega przed możliwością ich wystąpienia
- Scan & Save: Elektroniczne dokumentowanie wartości ciśnienia krwi w aplikacji beurer HealthManager Pro
- 2 użytkowników, po 60 pomiarów każdy
- Obliczanie średniej wartości ze wszystkich zapisanych wyników pomiarów oraz ciśnienia mierzonego rano i wieczorem w ciągu ostatnich 7 dni
- Automatyczny pomiar ciśnienia krwi oraz tętna na ramieniu
- Automatyczna preselekcja ciśnienia i spustu powietrza
- Z mankietem dla osób o obwodzie ramienia 2236 cm
- Opcjonalnie dostępny mankiet XL (3544 cm)
- Wyrób medyczny
| Weight | 680 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 110 x 185 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beurer |
|---|---|
| Pomiar pulsu | Tak |
| Rozpoznanie arytmii serca | Tak |
| Zakres pomiaru |
|
| Pamięć pomiarów | 120 |
| Mankiet | 22-36 cm |
| Wymiary | 160 x 107 x 50 mm |
| Waga | 545 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wyświetlacz |
|
| Typ | Naramienny |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |