Ciągnik Truxx 35 cm
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
04417
- Full specification
Kolorowy ciągnik z łyżką do ładunku, długość 35 cm, wykonany z elestycznego plastiku wysokiej jakości, spełniającego normy europejskie. Funkcjonalne autko, łyżką można nakładać piasek na wywrotkę lub przesuwać w inne miejsce. Kabina kierowcy unosi się. Pojazd z figurką.Kolorowy ciągnik z łyżką do ładunku, długość 35 cm, wykonany z elestycznego plastiku wysokiej jakości, spełniającego normy europejskie. Funkcjonalne autko, łyżką można nakładać piasek na wywrotkę lub przesuwać w inne miejsce. Kabina kierowcy unosi się. Pojazd z figurką.
| Weight | 666 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 x 220 x 375 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 04417 |
| Rodzaj | Traktory |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 37,5x16x22 cm |
| Wysokość | 37.5 |
| Wymagania wiekowe | 2 |
| Szerokość | 22 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |