chłodzenie CPU
Chłodzenie wodne MasterLiquid Lite 240
- Poziom hałasu: 30
- Prędkość wentylatora (maks.): 2000
- Przepływ powietrza: 66.7
- Full specification
Status: Out of stock
200.63 zł / szt
246.77 zł gross
| Weight | 1800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 275 x 145 x 330 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 30 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 |
| Przepływ powietrza | 66.7 |
| Prędkość wentylatora (min.) | 650 |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wymiary | - Wentylator: 120 x 120 x 25 mm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | LGA2066 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |