chłodzenie CPU
Chłodzenie wodne MasterLiquid 360L Core białe
- Poziom hałasu: 27.2
- Rodzaj złącza: 3-pin
- Prędkość wentylatora (maks.): 650
- Full specification
Status: Out of stock
295.52 zł / szt
363.49 zł gross
- Przepływ i ciśnienie wody zostały ulepszone w połączeniu z nową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb miedzianą podstawą, aby precyzyjnie celować w punkty cieplne
- Zwiększona powierzchnia żeberek chłodnicy poprawia odprowadzanie ciepła
- Nowe elementy konstrukcyjne odświeżają estetykę, nadając klasyczny, minimalistyczny wygląd
- W zestawie najwyższej jakości pasta termiczna CryoFuze zapewniająca jeszcze lepszą przewodność cieplną
- Nowo zaprojektowane wentylatory ARGB zapewniające optymalną wydajność chłodnicy
Technical Specifications
| Brand | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 27.2 |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 650 |
| Przepływ powietrza | 122.2 |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1750 |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Podświetlenie | ARGB |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Gniazdo procesora | Socket AM3 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Weight | 2010 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 445 x 235 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |