chłodzenie CPU
Chłodzenie wodne - AIO LA360 ARGB
- Poziom hałasu: 38.35
- Rodzaj złącza: 3-pin
- Prędkość wentylatora (maks.): 2500
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 9 in stock
227.72 zł / szt
280.10 zł gross
Chłodzenie wodne LA360 ARGB Sync AIO Liquid Cooler
Chłodzenie wodne LA360 ARGB Sync AIO wyróżnia się charakterystycznym, gamingowym blokiem wodnym RGB, który nadaje jej wyrazisty wygląd. Wyposażona w trzy wydajne wentylatory ARGB 120 mm o prędkości do 2500 obr./min, zapewnia wyjątkową wydajność chłodzenia. Dzięki fabrycznie zamontowanym wentylatorom na radiatorze i konstrukcji Daisy-Chain, instalacja jest prostsza, a okablowanie jest doskonale zorganizowane.
| Weight | 1910 kg |
|---|---|
| Dimensions | 145 x 455 x 230 cm |
Technical Specifications
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Poziom hałasu | 38.35 |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 |
| Przepływ powietrza | 79.3 |
| Prędkość wentylatora (min.) | 600 |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Podświetlenie | ARGB |
| TDP | 360 |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wymiary |
|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | LGA2011 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |