chłodzenie CPU
Chłodzenie wodne - AIO LA240 ARGB
- Poziom hałasu: 38.35
- Prędkość wentylatora (maks.): 2500
- Przepływ powietrza: 79.3
- Full specification
Status: Out of stock
200.11 zł / szt
246.14 zł gross
Chłodzenie wodne LA240 ARGB Sync AIO Liquid Cooler
Chłodzenie wodne LA240 ARGB Sync AIO wyróżnia się charakterystycznym, gamingowym blokiem wodnym RGB, który nadaje jej wyrazisty wygląd. Wyposażona w dwa wydajne wentylatory ARGB 120 mm o prędkości obrotowej do 2500 obr./min, zapewnia wyjątkową wydajność chłodzenia. Dzięki fabrycznie zamontowanym wentylatorom na radiatorze i konstrukcji Daisy-Chain, instalacja jest prosta, a okablowanie jest doskonale zorganizowane.
Technical Specifications
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Poziom hałasu | 38.35 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 |
| Przepływ powietrza | 79.3 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 600 |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Podświetlenie | ARGB |
| TDP | 350 |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wymiary |
|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Weight | 1270 kg |
|---|---|
| Dimensions | 145 x 335 x 220 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier | 5.00 zł | 10.00 zł |
| Paczkomat InPost | Free | Free |
| DPD Pickup | Free | Free |