chłodzenie CPU
Chłodzenie procesora CNPS4X Czarny
- Poziom hałasu: 29
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 2000
- Full specification
Status: Out of stock
44.26 zł / szt
54.44 zł gross
ATX MID TOWER CNPS4X CZARNY
- Aluminiowy radiator
- Wydajny wentylator 92 mm
- 3 wysokowydajne rurki cieplne
- Funkcja PWM
Aluminiowy radiator
Aluminiowy radiator zaprojektowany z myślą o precyzyjnym i wydajnym przepływie powietrza.
Proces powlekania elektroforetycznego
Specjalna czarna powłoka zapewnia optymalny transfer ciepła dzięki elektroforezie.
Aluminiowy radiator
Aluminiowy radiator zaprojektowany z myślą o precyzyjnym i wydajnym przepływie powietrza.
Technologia DTH
Maksymalizacja transferu ciepła dzięki technologii DTH (Direct Touch Heatpipe).
| Weight | 540 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 x 125 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | Zalman |
|---|---|
| Poziom hałasu | 29 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 |
| Przepływ powietrza | 38.96 |
| Prędkość wentylatora (min.) | 800 |
| Ilość rurek Heatpipe | 3 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 95 x 75 x 135 mm |
| Waga | 420 |
| Pozostałe parametry | Materiał: Miedź, Aluminium |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 9.2 cm |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |