chłodzenie CPU
Chłodzenie CPU Hyper 612 APEX
- Poziom hałasu: 30
- Podświetlenie: Nie
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
167.47 zł / szt
205.99 zł gross
Uwolnij szczytową wydajność dzięki precyzyjnemu chłodzeniu
Całkowicie nowy schładzacz powietrza CPU firmy Cooler Master, Hyper 612 APEX, został zaprojektowany z myślą o maszynach o wysokiej wydajności i jest wyposażony we wszystkie zalety niezbędne do obsługi takiej bestii. Dzięki takim funkcjom premium, jak zaprojektowane wewnętrznie superprzewodzące kompozytowe rurki cieplne, konstrukcja Black Out Stealth, ulepszony projekt wizualny, łatwa instalacja, wentylatory Dual Mobius 120P i dodatkowe miejsce na pamięć RAM i płyty główne, Apex jest gotowy, aby zabłysnąć. Wnieś nową dawkę energii chłodzącej do swojego komputera dzięki Hyper 612 APEX.
| Weight | 1900 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 x 200 x 230 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 30 |
| Podświetlenie | Nie |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2400 |
| Przepływ powietrza | 75.2 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 0 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 127 x 114 x 159 mm |
| Waga | 1.35 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | LGA1851 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |