Chłodzenie CPU Hyper 212 Black X Duo
- Poziom hałasu: 32.8
- Podświetlenie: Nie
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Full specification
Hyper 212 Black X Duo
Kultowa seria Hyper 212 firmy Cooler Master powraca z modelem Hyper 212 Black, zrewitalizowanym i gotowym do przywrócenia pozycji najlepszego rozwiązania do chłodzenia procesora. Ta najnowsza iteracja naszego wysoko cenionego klasycznego coolera charakteryzuje się nową estetyką i odświeżoną estetyką, zachowując przy tym minimalistyczny wygląd. Dołączone wentylatory SickleFlow 120 Edge zostały zaprojektowane i wyprodukowane samodzielnie i są wyposażone w ulepszone łopatki, które zapewniają wcześniej niespotykany poziom przepływu powietrza i wydajności chłodzenia. Dołączona pasta termoprzewodząca CryoFuze opiera się na nanocząsteczkach, zapewniając wyjątkowo wysoką wydajność, a kompatybilność jest zapewniona dzięki najnowszym gniazdom AMD i Intel. Hyper 212 Black ma mnóstwo funkcji i jest lepszy niż kiedykolwiek. Hiperszybka gra wymaga hiperchłodzenia. Bądź pewien, że nigdy nie zwolnisz i nigdy nie przegapisz strzału dzięki Hyper 212 Black.
Technical Specifications
| Brand | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 32.8 |
| Podświetlenie | Nie |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 |
| Przepływ powietrza | 70.7 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 690 |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wymiary | 125 x 103 x 152 mm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Radiator | Aluminium |
| Oznaczenia |
| Weight | 1097 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 150 x 185 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |