chłodzenie CPU
Chłodzenie CPU CNPS9X PERFORMA PLUS ARGB czarne
- Poziom hałasu: 29.7
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 2000
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 21 in stock
78.86 zł / szt
97.00 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Zalman |
|---|---|
| Poziom hałasu | 29.7 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 |
| Przepływ powietrza | 69.12 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 600 |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Podświetlenie | ARGB |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 157 x 122 x 77 mm |
| Waga | 0.71 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | LGA1851 |
| Oznaczenia |
| Weight | 1000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 150 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |