edukacyjne/interaktywne
Carotina Elektroniczny Baby Smartfon
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
304-PL55777
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
49.00 zł / szt
60.27 zł gross
Lisciani Carotina elektroniczny baby smartphone z 5 funkcjami dydaktycznymi
Smartfon dla najmłodszych, który posiada 5 różnych aktywności dydaktycznych! Dzięki niemu dzieci poznają wiele odgłosów i będą mogły bawić się zabawnymi melodyjkami.
Technical Specifications
| Brand | Lisciani |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 304-PL55777 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Carotina |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18,8 x 25,5 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 289 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 190 x 255 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |