kamery internetowe
C922 Pro Strea m Webcam 960-001088
- Użytkowanie: Mała sala
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Wymiary:
44 mm x 95 mm x 71 mm
- Full specification
Status: Out of stock
416.28 zł / szt
512.02 zł gross
| Weight | 350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 130 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Użytkowanie | Mała sala |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Wymiary | 44 mm x 95 mm x 71 mm |
| Waga | 162 |
| Matryca | H.264 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |