bujaki
Bujak Kotek niebieski
- Nr katalogowy:
7600830109
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
41.92 zł / szt
51.56 zł gross
Smoby Bujak kotek niebieski
- Uroczy bujak z wygodnym siedziskiem, uchwytami - uszkami.
- Stabilna konstrukcja zapobiegająca wywróceniu.
- 98% użytego do produkcji domku plastiku pochodzi z recyklingu.
- Powłoka ANTI-UV chroniąca przed blaknięciem kolorów na słońcu.
- Wyprodukowana we Francji.
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600830109 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Bujaki |
| Wymiary | 78 x 38 x 35 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) z recyklingu |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Weight | 2000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 380 x 380 x 760 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |