zegary
Budzik elektroniczny Bora Bora biały
- Funkcja drzemki: Tak
- Budzik: Nie
- Mechanizm: Elektroniczny
- Full specification
Status: Out of stock
102.74 zł / szt
126.37 zł gross
Budzik z cyfrowym wyświetlaczem godziny, daty i temperatury
- Nowoczesna biała obudowa z czytelnym wyświetlaczem
- Z aktywnym oświetleniem nocnym, ściemnianym bezstopniowo za pomocą czujnika dotykowego
- Subtelne białe światło, idealne jako światło drzemki
- Z podkładką antypoślizgową na spodzie
Funkcja budzika / kalendarza / alarmu:
- Możliwość przełączania czasu pomiędzy formatem 12 i 24 h
- Wyświetlanie daty (dzień/miesiąc/dzień tygodnia)
- Funkcja drzemki
Termometr:
- Zakres temperatury: -10° do +50°C
- Możliwość przełączania między stopniami Celsjusza i Fahrenheita
- Idealny do utrzymywania w sypialni temperatury sprzyjającej zasypianiu
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Funkcja drzemki | Tak |
| Budzik | Nie |
| Mechanizm | Elektroniczny |
| Wymiary | Szerokość x Głębokość x Wysokość 8,5 x 5,5 x 8,5 cm |
| Waga | 125 |
| Typ | Cyfrowy |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Biurkowy |
| Kolor | Biały |
| Weight | 240 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 95 x 135 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |