Brelok Żołnierz Monte Casino
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
01365
- Full specification
Brelok - Żołnierz Monte Casino
Breloki do kluczy wydaliśmy pod szyldem Historical Collection, aby fani polskich klocków konstrukcyjnych COBI mieli zawsze pod ręką swoje ulubione hobby!
W kolekcji przygotowaliśmy aż 16 wzorów różnorodnych figurek! Każdy znajdzie coś dla siebie!
Każdy brelok składa się z łańcuszka połączonego z kółkiem do kluczy, figurką i klockiem.
Figurka jest w newralgicznych punktach zabezpieczona klejem przed przypadkowym rozdzieleniem. Zapobiega to zagubieniu części breloka.
Brelok to świetny gadżet, który może posłużyć w twoich aktywnościach i podróżach jako zawieszka do kluczy, ozdoba Twojego pokoju, miejsca pracy, auta, torby, piórnika czy plecaka. Tylko wyobraźnia ogranicza sposób, w jaki wyrazisz swoją pasję!
UWAGA - Produkt nie jest zabawką.
| Weight | 77 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 80 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 01365 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20 x 14 x 13 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |