kosmetyki
Błyszczyk do ust WoW MIX display 20 sztuk
- Bezpieczeństwo:
Tylko do użytku zewnętrznego. Przerwać stosowanie w przypadku wystąpienia podrażnienia. Spłukać wodą.
- Nr katalogowy:
WOW00111
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
149.00 zł / szt
183.27 zł gross
Błyszczyk do ust z charmsami
Błyszczyk do ust z ozdobnym charmsem WOW Generation. Twoja córka chce wyglądać jak idealna dziewczyna WOW? To akcesorium jest właśnie tym, czego potrzebuje. Dzięki 5 różnym kolorom, te błyszczyki do ust będą ulubieńcami Twojej córki na każdą okazję. Każdy kolor ma przedstawioną dziewczynę WOW z urokiem jej profesji:
- Fioletowy z urokiem słuchawek
- Jasnoróżowy z urokiem szminki
- Turkusowy z urokiem płyty winylowej
- Pomarańczowy z urokiem pantofelka
- Fuksja z urokiem mikrofonu
Nie pozwól swojej córce wyjść z domu bez błyszczącego WOW Generation na ustach.
Różne wzory. Cena za display zawierający 20 sztuk.
Technical Specifications
| Brand | Kids Euroswan |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Tylko do użytku zewnętrznego. Przerwać stosowanie w przypadku wystąpienia podrażnienia. Spłukać wodą. |
| Nr katalogowy | WOW00111 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Makijaż |
| Wymiary | 10,9 x 3,1 x 1,8 cm |
| Waga | 100 |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Weight | 667 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 200 x 120 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |