Blender ręczny Create 4 E4HB1-6GG
- Moc: 600
- Mycie w zmywarce: Tak
- Funkcja Turbo/Pulse: Tak
- Full specification
Blender ręczny Create 4 E4HB1-6GG
Doskonałe miksowanie w zasięgu ręki
Dzięki rozwiązaniu TruFlow można blenderem codziennie stworzyć coś pysznego. Blender ręczny Create 4 zapewnia moc, wygodę i doskonałe mieszanie. Twój niezawodny sprzęt kuchenny.
Optymalne rozdrabnianie dzięki rozwiązaniu TruFlow
Rozwiązanie TruFlow obejmujące wyjątkową końcówkę mieszającą z ostrzami o optymalnym kształcie pozwala precyzyjnie rozdrobnić składniki, zapewniając doskonały smak i idealne miksowanie.
Uniwersalne akcesoria do codziennych przepisów
Koktajle, salsy, purée, zupy lub siekana cebula. To wielofunkcyjne narzędzie kuchenne pozwoli przejść na wyższy poziom domowego gotowania. Nasz blender ręczny wyposażono w końcówkę do ubijania, pojemnik z dzióbkiem i mini rozdrabniacz.
Wydajny silnik o mocy 600 W
Wydajny silnik pozwala łatwo wykreować zupę, panierkę, pesto i sosy o wspaniałym smaku i jednorodnej konsystencji dla całej rodziny.
Funkcja Turbo umożliwiająca natychmiastowe zwiększenie mocy
Przycisk funkcji turbo daje bezpośredni dostęp do pełnej mocy 600 W, a tym samym szybkie uzyskanie jednorodnej konsystencji. Z funkcji tej należy korzystać, aby zaoszczędzić czas lub pod koniec miksowania.
Urządzenie nie zawiera bisfenolu (BPA)
Dzięki temu, że akcesoria blendera Create 4 są wykonane z materiałów niezawierających bisfenolu (BPA), można ich używać do przyrządzania różnorodnych przepisów, a nawet zdrowych posiłków dla niemowląt.
| Weight | 1700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 155 x 260 x 220 cm |
Technical Specifications
| Brand | Electrolux |
|---|---|
| Moc | 600 |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Funkcja Turbo/Pulse | Tak |
| Kruszenie lodu | Nie |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Końcówka | Stalowa |
| Wymiary | 401 x 55 x 91 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu zasilającego | 1.2 |
| Pojemność | 0.6 |
| Liczba prędkości | 10 |
| Typ | Blender ręczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |