blendery/rozdrabniacze
Blender ręczny 500W MR-509
- Moc: 500
- Mycie w zmywarce: Tak
- Noże tnące: Stal nierdzewna
- Full specification
Status: Out of stock
62.90 zł / szt
77.37 zł gross
Blender MR-509
- 220-240 V, ~50 Hz, 500 W
- Ergonomiczny design
- Wygoda i prostota w użytkowaniu i czyszczeniu
- Ilość szybkości: 2
- Impulsowy tryb pracy
- Noże ze stali nierdzewnej
- Pojemnik z miarką
Technical Specifications
| Brand | Feel-Maestro |
|---|---|
| Moc | 500 |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Końcówka | Stalowa |
| Kruszenie lodu | Tak |
| Wymiary | 40 x 6.4 x 5 cm |
| Waga | 0.81 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 41,5 x 10,2 x 10,2 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu zasilającego | 115 |
| Liczba prędkości | 2 |
| Typ | Blender ręczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Weight | 940 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 x 105 x 415 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |