blendery/rozdrabniacze
Blender kielichowy MMB6141W
- Moc: 1200
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Funkcja Turbo/Pulse: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
250.69 zł / szt
308.35 zł gross
Wydajny blender z wytrzymałym kielichem z Tritan'u. Optymalne rezultaty blendowania zapewniające kremową, jednorodną konsystencję - w oparciu o ProPerformance System: unikatowy kształt ostrzy, wyprofilowane ścianki kielicha zapewniające lepszy przepływ blendowanych składników i mocny silnik o dużej prędkości.
- Wysokowydajny silniki: duża moc 1200W oraz prędkość do 30.000 obr./min.
- Łatwy montaż i czyszczenie: części nadające się do mycia w zmywarce, łatwy montaż kielicha, schowek na kabel.
- Wysoka jakość urządzenia - wyprodukowane w europejskiej fabryce Bosch: długa żywotność, niezawodna konstrukcja i wysokiej jakości materiały.
- Wytrzymałe ostrza ProEdge ze stali nierdzewnej zapewniają doskonałe rezultaty.
- Kielich z Tritan'u z wyprofilowanymi ściankami: nietłukący, o pojemności użytkowej 1,5 l.
Technical Specifications
| Brand | Bosch |
|---|---|
| Moc | 1200 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Funkcja Turbo/Pulse | Tak |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Wymiary | 410 x 230 x 195 mm |
| Waga | 3.1 |
| Pozostałe informacje | Prędkość obrotowa do 30.000 obr./min. |
| Długość przewodu zasilającego | 100 |
| Pojemność | 1.5 |
| Liczba prędkości | 2 |
| Typ | Blender kielichowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | biało-czarny |
| Weight | 1500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 300 x 300 x 450 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |