blendery/rozdrabniacze
Blender 1000W Nutri Master
- Moc: 1000
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Noże tnące: Stal nierdzewna
- Full specification
Status: Out of stock
111.97 zł / szt
137.72 zł gross
NutriBlender Esperanza NUTRI MASTER wyposażony jest w mocny i trwały silnik, dzięki czemu może wydobyć składniki odżywcze głęboko ukryte w nasionach, ziarnach, orzechach, owocach, warzywach i innych pokarmach. Doskonale sprawdza się nie tylko w przygotowywaniu zup, posiłków dla niemowląt, sosów, koktajli i innych dań, ale również pomoże Ci odzyskać witalność i energię.
Podstawa ze szczotkowanego aluminium i kubki z Tritanu sprawiają, że w każdej kuchni nasz NutriBlender wygląda atrakcyjnie i stylowo!
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Moc | 1000 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Funkcja Turbo/Pulse | Nie |
| Kruszenie lodu | Tak |
| Mycie w zmywarce | Niezalecane |
| Końcówka | Metalowa |
| Wymiary | 38.5 x 15.8 x 15.8 cm (maksymalne po złożeniu) |
| Waga | 3.03 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu zasilającego | 125 |
| Liczba prędkości | Regulacja płynna |
| Typ | Blender osobisty |
| Oznaczenia | |
| Kolor | aluminium |
| Weight | 3580 kg |
|---|---|
| Dimensions | 220 x 300 x 260 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |