myszki
Bezprzewodowa mysz OZAA+ Multi-Connect Biała
- Model:
Ozaa+
- Podświetlenie: Nie
- Przeznaczenie: Biuro
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
150.49 zł / szt
185.10 zł gross
Bezprzewodowa mysz do wielu urządzeń
Precyzyjna mysz bezprzewodowa z możliwością podłączenia wielu urządzeń, cichymi przyciskami i dwoma kółkami przewijania.
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Model | Ozaa+ |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zasięg | 10 |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 3200 |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 120 x 80 x 46 mm |
| Waga | 104 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 2 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 234 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 130 x 145 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |