NAS desktop
BeeStation Plus 8TB BST170-8T
- Wymiary:
148 × 62.6 × 196.3 mm
- Waga: 1.2
- Zasilanie:
- Częstotliwość zasilania: 50 / 60 Hz, jednofazowo
- Napięcie wejściowe zasilania prądem zmiennym: 100V to 240V AC
- Full specification
Status: Out of stock
2 451.45 zł / szt
3 015.28 zł gross
To prywatne rozwiązanie chmurowe stworzone, aby maksymalnie uprościć zarządzanie Twoimi danymi. Bez względu na to, czy chcesz zabezpieczyć zdjęcia z telefonu, czy zapewnić wspólną przestrzeń na pliki dla rodziny lub zespołu, Synology BeeStation odpowiada na te potrzeby. Urządzenie sprawnie obsługuje nawet duże ilości danych od przesyłania ciężkich plików z komputera, przez archiwizację tysięcy zdjęć mobilnych, aż po wygodne porządkowanie zasobów dostępnych przez internet.
| Weight | 1885 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 260 x 255 cm |
Technical Specifications
| Brand | Synology |
|---|---|
| Wymiary | 148 × 62.6 × 196.3 mm |
| Waga | 1.2 |
| Zasilanie |
|
| Maks. wielkość pamięci | 8 |
| Procesor | Intel Celeron J4125 |
| Wbudowana pamięć RAM | 4 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Obudowa | Desktop |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |