baterie/akumulatory
Baterie CR123A 2szt blister
- Napięcie: 3
- Rozmiar: CR123A
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 2
- Full specification
Status: Out of stock
23.42 zł / szt
28.81 zł gross
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 x 85 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | Duracell |
|---|---|
| Napięcie | 3 |
| Rozmiar | CR123A |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 2 |
| Ogniwo | Litowe |
| Ładowarka w zestawie | Nie |
| Typ | Bateria |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |