tekstylia
Baldachim Creative kolorowy błyszczący
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
02814
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
129.90 zł / szt
159.78 zł gross
Creative Kolorowy błyszczący baldachim
W zestawie: kolorowe materiały tworzące baldachim, obręcz do baldchimu, ozdoby, LEDowe oświetlenie.
| Weight | 700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 360 x 320 cm |
Technical Specifications
| Brand | Nice |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 02814 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Baldachim |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 36 x 32 x 6,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Materiał tekstylny |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |