bączki
Bączek Pociąg 13 cm
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół
- Nr katalogowy:
52583
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
18.24 zł / szt
22.44 zł gross
Śliczny bączek grający o średnicy 13 cm.
Ta od pokoleń znana zabawka w wyjątkowo atrakcyjnej odsłonie, zaciekawi każde dziecko. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 18 miesiąca życia.
| Weight | 94 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 130 x 140 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół |
| Nr katalogowy | 52583 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary | 13 x 13 x 13 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |