BACK-UPS CS 350VA USB/SERIAL 230V BK350EI
- Wymagania środowiskowe:
- Środowisko operacyjne 0 - 40 °C
- Wilgotność względna podczas pracy 0 - 95%
- Wysokość n.p.m. podczas pracy 0-3000 metry
- Temperatura (przechowywanie) -15 - 45 °C
- Wilgotność względna (przechowywanie) 0 - 95%
- Wysokość n.p.m - Złącza: RJ-45
- Liczba akumulatorów: 1
- Full specification
BACK-UPS CS 350VA USB/SERIAL 230V BK350EI
| Weight | 6651 kg |
|---|---|
| Dimensions | 185 x 415 x 235 cm |
Technical Specifications
| Brand | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne 0 - 40 °C |
| Złącza | RJ-45 |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Moc czynna | 210 |
| Czas ładowania | 6 |
| Wymiary | 91 x 284 x 165 mm |
| Waga | 6.32 |
| Pozostałe parametry | - Panel przedni: Diody LED wsakzują pracę z sieci : pracę z baterii : stan wymiany baterii : wskaźniki stanu przeciążenia |
| Akcesoria w zestawie | - CD z oprogramowaniem i dokumentacją |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 7 |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 350 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | Beżowy |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |