zasilacze awaryjne
BACK-UPS 325VA BK325I
- Moc czynna: 195
- Wymiary:
165 x 91 x 284 mm
- Waga: 5.73
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 21 in stock
299.99 zł / szt
368.99 zł gross
Back-UPS
APC Back-UPS 325, 230V, IEC 320, without auto shutdown software
| Weight | 6494 kg |
|---|---|
| Dimensions | 600 x 200 x 200 cm |
Technical Specifications
| Brand | APC |
|---|---|
| Moc czynna | 195 |
| Wymiary | 165 x 91 x 284 mm |
| Waga | 5.73 |
| Certyfikaty | Znak C, CE, EN 50091-1, EN 50091-2, GOST, VDE |
| Specyfikacja techniczna | Na wyjściu:
|
| W zestawie | 2 szt. - odłączalne kable zasilające IEC C13 na IEC C14,Podręcznik użytkownika |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 350 VA |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |