uchwyty
AWL75-450BL ADAPTER ŚCIENNY DO UCHWYTÓW
- Przeznaczenie: Monitory
- Rodzaj: Ścienny
- Wymiary:
21 x 8.5 x 7.5 cm
- Full specification
Status: Out of stock
101.85 zł / szt
125.28 zł gross
Neomounts AWL75-450BL to praktyczny adapter ścienny kompatybilny z uchwytami biurkowymi na pojedynczy monitor DS70-450BL1 i DS70PLUS-450BL1 oraz na podwójny monitor DS75-450BL2. Adapter ścienny oferuje możliwość zainstalowania ramienia monitora na ścianie zamiast na biurku. Sprytne rozwiązanie oszczędzające miejsce, gdy montaż na biurku nie jest możliwy lub pożądany.
Wewnętrzne opakowanie adaptera ściennego AWL75-450BL jest wolne od plastiku i wykonane z tektury i papieru.
Technical Specifications
| Brand | Neomounts |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Wymiary | 21 x 8.5 x 7.5 cm |
| Materiał | Aluminium |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 775 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 215 x 95 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |