RC
Auto R/C ze stacją ładowania czerwone
- Częstotliwość: 2.4
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
99.90 zł / szt
122.88 zł gross
W zestawie: auto dł. 30 cm, ładowarka USB w kształcie stacji ładowania stojąca wys. 13 cm, kontroler, funkcje: pełny zakres jazdy, tryb demonstracyjny, 2 zaprogramowane sekwencje ruchów parkowania i wykręcania, dźwięk klaksonu aktywowany przyciskiem, podświetlane przednie i tylne lampy, podczas skrętu słychać dźwięk migacza oraz migają kierunkowskazy, różne tryby podświetlenia przednich lamp: zmiana koloru i formatu wyświetlania, ustawienie zbieżności kół, gumowe lusterka boczne i koła, podświetlane diody na stacji ładującej, port ładowania w miejscu wlewu paliwa, wgrane 4 melodie.
| Weight | 930 kg |
|---|---|
| Dimensions | 155 x 175 x 430 cm |
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Częstotliwość | 2.4 |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 186509 |
| Rodzaj | Samochody |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Wymiary | Długość: 30 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 43,5 x 17,5 x 15,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |