RC
Auto R/C Future sterowane dłonią
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
186936
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 14 in stock
79.00 zł / szt
97.17 zł gross
Auto R/C Future sterowane dłonią
- 2 sposoby sterowania: pilot lub zegarek
- Pełny zakres jazdy
- Jazda na boki
- Futurystyczne koła
- Podświetlana karoseria
- Muzyka
| Weight | 855 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 200 x 360 cm |
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 186936 |
| Rodzaj | Samochody |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Marka | Funny Toys for Boys |
| Wymiary | 18 x 22 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 35,5 x 14 x 19,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Akumulator dedykowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |