Auto R/C 1:12
- Bezpieczeństwo:
Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg odechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Auto R/C skala: 1:12 OFF-ROAD. Rozmiar samochodu: 30x17x17cm, 2 kolory, opakowanie: window box, rozmiar opak: 32x19x19cm. Pilot sterujący w kształcie kierownicy, światło.
Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy jednej sztuki.
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg odechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 011042 |
| Rodzaj | Samochody |
| Skala | 1:12 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Wymiary | 30 x 17 x 17 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 32 x 19 x 19 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Weight | 735 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 x 320 x 190 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |