pojazdy
Auto do skręcania - Policja
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
163524
- Full specification
Status: Out of stock
49.95 zł / szt
61.44 zł gross
Auto do skręcania - Policja
- Napęd frykcyjny
- Otwierane drzwi
- Możliwość rozkręcenia pojazdu
- 4 przyciski funkcyjne uruchamiające: dźwięk i migające światło syreny, cofania, klaksonu, uruchamiania silnika, wesołą melodię
- Wnętrze wozu umożliwia doczepianie klocków
| Weight | 886 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 190 x 350 cm |
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 163524 |
| Rodzaj | Policja |
| Seria pojazdów | brak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 38 x 21 x 16 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 31 |
| Materiał | Karton |
| Zasilanie | Bateria LR44 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |