Status: Out of stock
104.90 zł / szt
129.03 zł gross
Auto ciężarowe R/C
- Auto wymary: 54 x 11 x 15 cm
- Skala 1:18
- Częstotliwość 2.4Ghz
- Pełny zakres jazdy
- Podświetlane diody
- Efekty dźwiękowe
- Ruchome elementy naczepy
- Ustawienie zbieżności kół
- Baterie: 1 x 3.7V (auto) dołączone
- 2 x AA 1.5V (pilot) niedołączone
| Weight | 1662 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 140 x 670 cm |
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Częstotliwość | 2.4 |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 186417 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Rodzaj | Ciężarówki |
| Skala | 1:18 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 67 x 20.5 x 14 cm |
| Akcesoria w zestawie | Pilot |
| Funkcje specjalne |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |