pojazdy
A.S. Straż pożarna 30 cm
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
203306020
- Full specification
Status: Out of stock
47.92 zł / szt
58.94 zł gross
Dickie Toys A.S. Straż pożarna, 30 cm
Straż pożarna bez napędu z funkcją światła i dźwięku. Ruchoma drabina z wyrzutnią dysków, otwierane boczne panele. Funkcja Try Me. Baterie w zestawie. Długość 30 cm, wiek +3l
| Weight | 790 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 140 x 240 cm |
Technical Specifications
| Brand | Dickie |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 203306020 |
| Rodzaj | Strażackie |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 14 x 38 x 18 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 30 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |