APCRBC140 Akumulator do SURT3-20kVA/SRT5-10kVA
- Pasuje do:
SRT10KRMXLI
SRT10KRMXLT
SRT10KRMXLT-IEC
SRT10KXLI
SRT10KXLT
SRT10KXLT-IEC
SRT192BP
SRT192BP2
SRT192RMBP
SRT192RMBP2
SRT5KRMXLI
SRT5KRMXLT
SRT5KRMXLT-IEC
SRT5KRMXLW-HW
SRT5KXLI
S - Wymagania środowiskowe:
- Środowisko operacyjne: 0 - 40 stopni C
- Wilgotność powietrza (praca): 0 - 95% (bez kondensacji)
- Wysokość n.p.m. podczas pracy: 0 - 3000 m
- Temperatura przechowywania: od -15 do 45 stopni C
- Wilgotno - Rodzaj: Moduł bateryjny
- Full specification
Zamienne kasety akumulatorów APC Replacement battery cartridge #140
Oryginalne akumulatory APC RBC(TM) przeszły odpowiednie testy i otrzymały certyfikaty zgodności. Umożliwiają przywrócenie wydajności zasilacza UPS zgodnie z oryginalną specyfikacją.
| Weight | 35000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 230 x 420 x 780 cm |
Technical Specifications
| Brand | APC |
|---|---|
| Pasuje do | SRT10KRMXLI |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40 stopni C |
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Wymiary | 122 x 197 x 597 mm |
| Waga | 34.55 |
| Pozostałe parametry | - Akumulatory wymienialne przez użytkownika |
| Pojemność akumulatora | 960 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |