anteny DVB-T
Antena telewizyjna DVB-T2
- Zastosowanie: Wewnątrz budynku
- Częstotliwość UHF (min.): 470
- Częstotliwość UHF (maks.): 862
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 23 in stock
21.21 zł / szt
26.09 zł gross
Antena DVB-T2 została stworzona z myślą o obsłudze nowego standardu telewizji w Twoim domu, w biurze lub w podróży autem, czy też kamperem. Nasze rozwiązanie oferuje:
- obsługę standardu DVB-T2 bez konieczności wymiany telewizora na nowszy model,
- wtyk telewizyjny pozwala na podłączenie anteny do standardowego odbiornika TV,
- magnesową podstawkę dzięki której przymocujesz urządzenie do metalowej szafki lub pojazdów typu: samochodu osobowego, TIRa, czy kampera
| Weight | 245 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 85 x 180 cm |
Technical Specifications
| Brand | Qoltec |
|---|---|
| Zastosowanie | Wewnątrz budynku |
| Częstotliwość UHF (min.) | 470 |
| Częstotliwość UHF (maks.) | 862 |
| Zysk anteny | 12 |
| Polaryzacja | Liniowa pionowa |
| Wymiary | Wysokość: 103 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Impedancja | 75 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |