amplitunery A/V
Amplituner AS005RA-750
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Wymiary:
430 x 340 x 150 mm
- Full specification
Status: Out of stock
925.70 zł / szt
1 138.61 zł gross
AS005RA-750 Cyfrowy amplifier Echo Karaoke
| Weight | 9500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 405 x 490 x 220 cm |
Technical Specifications
| Brand | AKAI |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Wymiary | 430 x 340 x 150 mm |
| Waga | 8.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tuner FM | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |