alkomaty
Alkomat SCA BA02
- Dokładność pomiaru: 0.1
- Certyfikaty: CE
- Zakres pomiaru (min.): 0.2
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
51.01 zł / szt
62.74 zł gross
- Alkomat
- Służy do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu
- Zakres pomiaru: 0,2 - 1,5 (wynik LO oznacza pomiar poniżej 0,2)
- Ostrzeżenie o rozkalibrowaniu urządzenia, kiedy odchylenie wynosi 0,2
Technical Specifications
| Brand | Sencor |
|---|---|
| Dokładność pomiaru | 0.1 |
| Certyfikaty | CE |
| Zakres pomiaru (min.) | 0.2 |
| Zakres pomiaru (maks.) | 1.5 |
| Czas przygotowania | 30 |
| Czas pomiaru | 6 |
| Wymiary | 43 x 105 x 23 mm |
| Waga | 50 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | 3 szt ustnika |
| Wyświetlacz | Cyfrowy wyświetlacz LCD z dwukolorowym podświetleniem |
| Sensor | Półprzewodnikowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Weight | 93 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 110 x 115 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |