albumy
Album Spiral Blocks 28x24/50
- Liczba stron: 50
- Format zdjęć: 10 x 15 cm
- Max. ilość zdjęć: 100
- Full specification
Status: Out of stock
20.10 zł / szt
24.72 zł gross
- Dokładnie dopasowane bindowanie: zapewnia wystarczająco dużo miejsca na zdjęcia itp. bez podnoszenia okładki
- Spiralne zamknięcie w środku: spirala zamyka się wewnątrz z tyłu okładki, zapobiegając wypadaniu stron z albumu
- Album spiralny pozwala nie tylko na archiwizację zdjęć, ale także na kreatywne podejście do ich pokazania
- Trzymaj się nie tylko zdjęć: białe wewnętrzne strony zapewniają miejsce na wszelkiego rodzaju opowieści o różnych obrazach i innych wspomnieniach, takich jak bilety, rysunki, itp.
- Album spiralny jest szczególnie dobry do tworzenia scrapbooków.
- Wybierasz, ile zdjęć chcesz umieścić na jednej stronie.
- Laminowany nadruk artystyczny: elastyczna, trwała oprawa łatwa do przetarcia.
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Liczba stron | 50 |
| Format zdjęć | 10 x 15 cm |
| Max. ilość zdjęć | 100 |
| Wymiary | 24 x 28 x 2,8 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 280 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |