akumulatory/baterie
Akumulator żelowy do UPS BL/12V/120AH
- Liczba akumulatorów: 1
- Rodzaj: Akumulator
- Wymiary:
Bez uchwytów: 406 × 173 × 218.6 mm
- Full specification
Status: Out of stock
624.76 zł / szt
768.45 zł gross
AKUMULATOR ŻELOWY DO UPS 12V/120AH LONG-LIFE UNIWERSALNY ARMAC
Producent rozwiązań zasilania awaryjnego oraz listew przeciwprzepięciowych Armac rozwija swoją ofertę akumulatorów o baterię żelową typu Long-Life. Model B/12V/120AH to bardzo wydajna bateria dedykowana do zastosowań takich jak: 3-fazowe zasilacze UPS lub inwertery.
Co więcej produkt bez przeszkód możemy zamontować w systemach alarmowych oraz niewielkich pojazdów takich jak wózki widłowe.
Technical Specifications
| Brand | Armac |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | Bez uchwytów: 406 × 173 × 218.6 mm |
| Waga | 35 |
| Pozostałe parametry |
|
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 120 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 35200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 265 x 188 x 430 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |