akumulatory/baterie
Akumulator wymienny APCRBC177 #177
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia dla pracy urządzenia: 0-40 °C
- Wilgotność względna: 0-85%
- Temepratura otoczenia dla przechowywania: -15-50 °C
- Wilgotność względna (przechowywanie): 0-95%
- Liczba akumulatorów: 1
- Rodzaj: Akumulator
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
299.71 zł / szt
368.64 zł gross
Technical Specifications
| Brand | APC |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 151 x 99 x 132 mm |
| Waga | 5.32 |
| Napięcie | 24 |
| Pojemność akumulatora | 9 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 5400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 250 x 200 x 200 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |