akumulatory/baterie
Akumulator RBC47 do BE325-FR
- Rodzaj: Akumulator
- Wymiary:
66 x 67 x 134 mm
- Waga: 1.4
- Full specification
Status: Out of stock
146.44 zł / szt
180.12 zł gross
Akumulator RBC47 do BE325-FR firmy APC.
| Weight | 1480 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 145 x 185 cm |
Technical Specifications
| Brand | APC |
|---|---|
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 66 x 67 x 134 mm |
| Waga | 1.4 |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 3200 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |