akumulatory/baterie
Akumulator RBC33 do SC1000
- Liczba akumulatorów: 2
- Rodzaj: Akumulator
- Wymiary:
197 x 149 x 64 mm
- Full specification
Status: Out of stock
498.52 zł / szt
613.18 zł gross
Wymienny moduł bateryjny RBC33 APC
| Weight | 5320 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 220 x 270 cm |
Technical Specifications
| Brand | APC |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 197 x 149 x 64 mm |
| Waga | 2.66 |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 9 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |